درباره ما

درباره شرکت پترو گوهر پارس

گروه تولیدی گوهر شیمی در سال 1377 توسط چند تن از صنعت گران خبره و کارآزموده به منظور تولید سود کاستیک پرک (سود سوزآور یا Caustic Soda Flakes) طبق استاندارد بین المللی با ثبت برند گوهر کار خود را آغاز کرد.
شرکت پترو گوهر پارس با تکیه بر این باور كه صنایع متكی به منابع اولیه (تولید داخل کشور) باید بیش از پیش توسعه و گسترش یابد اولین کارخانه خود را در سال 1378 در شهرک صنعتی اشتهارد استان تهران با نام کاویان گوهر شیمی احداث نمود و با کسب تجارب بیشمار در طی زمان، توانست در سال 1384 با احداث دومین کارخانه خود به نام پترو گوهر پارس در سایت یک منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی واقع در استان خوزستان، به عنوان بزرگترین تولید کننده سود کاستیک پرک در کشور شناخته شود.
شرکت پترو گوهر پارس با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی، لابراتور مجهز کنترل کیفیت، بخش R&D و کادر متخصص، سعی در ارائه محصولی با کیفیت عالی در بسته بندی مرغوب و متنوع را دارد و بر این اساس مفتخر به دریافت گواهینامه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین گواهینامه کنترل کیفیت ISO 9001 : 2008 از شرکت Tuv InterCert (SAAR)آلمان می باشد. اگرچه در حال حاضر این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سود کاستیک پرک با کیفیت بالا و خدمات مطلوب در کشور شناخته شده است، لیکن مجموعه پترو گوهر پارس ضمن ارتقاء محصول و تامین بازار داخلی و رفع وابستگی کشور به واردات این محصول تلاشی روز افزون را برای رسیدن به آرمان های خود که دستیابی به بازارهای منطقه ای و فرامنطقه ای می باشد را سرلوحه کار خویش قرار داده است. این شرکت در قالب یک نظام منسجم و یکپارچه علاوه بر تامین نیاز 50% از شرکت های نفتی بزرگ، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع شوینده، صنایع نساجی، صنایع کشاورزی و … کشور، توانسته است تا حد زیادی در بازارهای بین المللی نیز حضور پیدا کند.